Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is sokat fáj a feje...

Másnak is sokat fáj a feje mostanában?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar eldonteni, hogy az idojarastol, vagy mitol. Hetente min. 4-5 napot faj a fejem. Lehet hogy mar hipochonder vagyok. Lehet ettol a helyzettol, a sztessztol, feszultsegtol, vagy valami post covid tunet ez (nem voltam igazoltan koronas, de tunet nelkul is ateshettem a fertozesen) Mar kezdek kicsit megijedni hogy valami komolyabb dolog van a hatterben. En amugy is hajlamos vagyok a migrenre, de ez mar kezd durva lenni. Nalatok ez nem jellemzo?

2021. márc. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálam nagyon jellemző,de nem lehet a frontra fogni mindig.Most is migrénnel küzdök,a jobb szemem is nagyon fáj,iszonyat!Ha nem javul az állapotod,mindenképp jelezd háziorvosodnak. Sosem lehet tudni mi áll a háttérben.
2021. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is, most is napok óta fáj, pedig eddig nem voltam fejfájásos.
2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.Nem vagyok fejfájós, de mostanában sokat faj.
2021. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2021. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!