Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre több frontin kell, hogy...

Egyre több frontin kell, hogy elaludjak és kipihent legyek. Ma este már 4,5 mg vettem be, kezdek álmosodni, jó érzés de tudom hogy rossz. De nem merem bevallani senkinek hogy ilyen sokszor és ilyen mennyiségben nyúlok hozzá. 20/L ?

Figyelt kérdés

Pszichiáterem mit tenne? Merjek neki erről beszélni?

Negatív véleményt nem kérek, tudom, hogy káros. Háttérsztori nem számít, kérlek segítsetek akár sajat tapasztalat lemondásával is.



2021. márc. 27. 00:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

Én is szedtem azt a sz@rt, teljesen kicsinált mentálisan.

Ráadásul nem javított a szorongásomon csak leszedált, eltompított és egy zombit csinált belőlem.



4 éve letettem és azóta csak gandzsát fogyasztok, azóta tünetmentes vagyok, nem szorongok és jól alszok.


Próbáld ki te is!

2021. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

11

Egyetlen problémám a fűvel, hogy csökkenti a REM alvási fázist, ergo az álmokat. 3 éve szívok, csak akkor álmodok, ha félévente szünetet tartok, de akkor rohadt élénkek és félelmetesek. Amúgy ezzel az a baj, hogy a REM fázis nagyon fontos. Én nem ajánlanám ezt egy szorongó, függő embernek. A CBD viszont csodákra képes, ha elegendő dózisban visszük be.

2021. márc. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes, én nem tapasztaltam!


Sokkal jobban alszok, bár álmaim tényleg nincsenek. De mielőtt téptem volna, mindig is évente 1x álmodtam max szóval nem változott.

2021. márc. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Egy megoldás van, apránként le kell tenni! Hosszú távon nem megoldás, egyre rosszabb lesz.
2021. márc. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

13

Én sajnos igen. Saját kisebb EEG gépem van. Egyik nagy problémám, hogy hülyeségekre költöm a pénzt.

2021. márc. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
1 mg Xanax az negy darab az alapegysegbol. Vegyuk mar eszre, hogy nem a Xanax hibaja, ha valaki 18 darabjaval szedi.
2021. márc. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Hozzászoktál, függő vagy. Lehet emelgetni a végtelenségig, de nem sok értelme lenne. Vagy lassan csökkentgetve leszokni róla, csak ez meg az elvonási tünetek miatt nehéz. Ezek a gyógyszerek pontosan úgy viselkednek, mint a kokain, heroin. Ugyanahhoz a hatáshoz mindig egyre több kell. Ember legyen a talpán aki el akarja hagyni.
2021. márc. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező. Elmondhatod neki mert a titoktartás végett nem mondhatja tovább senkinek. Zártra se tehet, csak ha Te is bele egyezel. Ez sima függőség, és jobb ha nem maradsz vele egyedül.
2021. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

6os válaszolónak. Gondolom nem volt soha személyes problémád szorongasos depresszióval. Külön külön is megkeseríti egy ember életét de plane a kettő egyszerre.

Nem viccből szed(t)em a gyógyszereket, de sajnos a Frontint eszetlenül vettem be de ezt már fent is elismertem.

Azt se próbáld ki milyen érzés ha évek óta úgy alszol hogy 2-3 óra elaludni és 1-1,5 orankent felébredni majd megint nehezen visszaaludni aztán hopp már csörög is az ébresztő :/

2021. márc. 27. 11:10
 20/22 A kérdező kommentje:

8

Floxet amig nem lettem 18 (nem használt semmit)

Lamegom (egy kis ideig mintha jobban lettem volna de hamar visszatért a depresszió és a szorongás is, alvás úgy ahogy elment)

És most szedem a Dulseviat már egy ideje de semmit nem ér ez sem.

A Frontint pedig anyától szedtem el, mert nyelvvizsga és forgalmi vizsga időszak előtt (nem szigorúan előtti nap) adott lefekves előtt 1-et. Aztán akkor jól aludtam. Egyre többször hozzányúltam de már nem alszok 3-4 mg-tól sem (0,25öset szed anyum de “szerencsére” nem minden nap. Tegnap este 5 mg kellett de végre aludtam egy nagyon jót és kipihent vagyok.

Ezért szeretném hétfőn felhívni a pszichiáterem mert tudom hogy ez elfogadhatatlan.

2021. márc. 27. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!