Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre több frontin kell, hogy...

Egyre több frontin kell, hogy elaludjak és kipihent legyek. Ma este már 4,5 mg vettem be, kezdek álmosodni, jó érzés de tudom hogy rossz. De nem merem bevallani senkinek hogy ilyen sokszor és ilyen mennyiségben nyúlok hozzá. 20/L ?

Figyelt kérdés

Pszichiáterem mit tenne? Merjek neki erről beszélni?

Negatív véleményt nem kérek, tudom, hogy káros. Háttérsztori nem számít, kérlek segítsetek akár sajat tapasztalat lemondásával is.



2021. márc. 27. 00:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Váltani kellene Rivotrilra vagy Ketileptre. Esetleg kombinálni. Frontin/Xanax ugyanaz , hagyd most azokat megszokta a tested magas a toleranciád rá.

Egy szem 2mg-os Rivotril helyre rakna szerintem. Felezve az este folyamán ,mert ütős főleg lánynak.

Ketilept pedig olyan ha beveszed onnét kb max 1 óra és nincs opció : Alszol :-) Dokinak említsd meg felírja szerintem. Bár most a járványban nehezebb ügy sajnos !

2021. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Rivotril még jobban tönkretesz. Felejtsd el ezeket a gyógyszereket, hosszú távon csak rontanak az állopotodon, de nagyon durván. Tűzoltásra valók. Egy nagyon jó pszichiáterre lenne szükséged, aki megtalalja a megfelelő kezelést.
2021. márc. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!