Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szellentek ennyire...

Miért szellentek ennyire büdöset az utóbbi 1-2 napban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nő vagyok és ciklusom közepénél tartok, peteérésnél (15. nap)

Nekem előfordult már ekkor, hogy ha nem is hasmenésem, de lazább székletem volt, mint ahogy pl. mensinél is. Kedden ettem szilvásgombócokat és másnapra gyanítom hogy az, meghajtott. Tegnap már egy fokkal jobb volt, de tegnap és ma is eskü olyan szagút szellentek, mint a főtt tojás, pedig nem ettem tojást :D

Volt már ilyesmim, de általában menzesz idején vannak ilyen szagosabb szellentéseim és most középidőben vagyok.

Nektek volt már ilyen pár napos büdös szellentés?



2021. ápr. 2. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én speciel nem nő vagyok, de sok kajánál járok én is így főleg mikor valami fokhagymásat eszek, vagy konkrét fokhagymát eszek na az elviselhetetlen szinte. De nem feltétlen a menzeszed a hibás:) jobbulást egyébként!
2021. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátom pöcegödör vagy szennyvíztelep szagút fingik rendszeresen... volt már orvosnál is, espumisant kapott, de bármit eszik nem javul évek óta. Szerencsére nem az orrom alá végzi többnyire, de volt rá példa, hogy pisilt a WC-ben és közvetlen utána kellett mennem és hát megéreztem a büdös fing szagot... elviselhetetlen! De megertem, hogy nem tehet róla, nekem is volt már büdös nyilván, mint minden embernek...
2021. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a linket! Lehet nekem is ettől volt nem tudom, de azóta elmúlt szerencsére pár napig volt ilyen rohasztóan rossz szaga..

#2 Párod csak háziorvosnál járt, vagy elment ezzel gasztróra is? Mert ha valakinek huzamosan, mindig ilyen én úgy tudom, az nem jelent jót. Valamit nem tud lebontani a szervezet. Én sima gázosodással mentem el egyszer, hogy gyakran vannak bélgázok és megnéztek ételérzékenységre (tej, glutén, tojás, stb).

2021. ápr. 4. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még, de elküldöm, mert elviselhetetlen tud lenni. volt, hogy munka után haza mentem és a szobába ahogy beléptem orrba csapott a fingszag. Hiába szellőztetett, a bútorba vagy a függönybe is beleáll a szag :/ A lakás áporodott fingszag sokszor ha nem vagyok otthon és elengedi magát. Nyilván nincs kedve wc-re rohangálni 2 percenként de ez így nem mehet!
2021. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huu ez így tényleg nagyon durvának hangzik, sajnálom párod, mert nagyon kellemetlen lehet ha pl. mennie kell társaságba. Szerintem tényleg valami emésztési probléma/bélflóra gond okozhatja neki. Ha nagyon nem akartok vele elmenni, szerintem az étrendjébe nézzetek bele, meg egy adag pre+probiotikum kúrát végig szedhtene..
2021. ápr. 5. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!