Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap kaptam meg az Astra...

Tegnap kaptam meg az Astra Zeneca 1. adagját, éjszaka belázasodtam. Meddig fog tartani ez a lázas állapot?

Figyelt kérdés
A lázon kívül fejfájás, tompaság, gyengeségérzet van még erősen jelen, illetve a testem minden porcikája fáj. Mennyi idő, mire újra önmagam leszek?

2021. ápr. 6. 05:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kérdezö, ha úgy állsz hozzá a dolgokhoz, akkor sokáig fog tartani a kilábalásod. Szerintem csak idegi alapon vannak tüneteid, mert rossz körülmények között kaptad meg az oltást, meg már eleve rettegtél töle, hogy mi lesz most ?

Egyél rendesen, gyümölcsöket is, és ne feküdj ágyban, hanem menj sétálni. 1-2 nap és elmúlik minden.

2021. ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

Kaptál egy kis csimpánz vírust és max 2-3 nap alatt rendbe jössz.Kis láz,pici izom fájás,fejfájás belefér. Ez normális.


De Ha mégsem leszel jobban 3 nap után akkor vele párhuzamosan (máshonnan) benyelted a covidot is .

2021. ápr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
#13-as vagyok, tényleg elmúlt egy nap alatt, most már csak kicsit gyengébb vagyok.
2021. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 1 napig tartott.
2021. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%
Szintén így vagyok, tegnap kaptam meg, tegnap este óta láz, fejfájás, minden porcikám fáj, fáradt. Én pont, hogy optimistán álltam hozzá, és nyugodt is voltam, sajnos nem ezen múlik. Remélem nekem is elmúlik 24 órán belül.
2021. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
61%

#15 vagyok

Nekem mára már kutyabajom. A karom fáj kicsit, az oltás helyén kicsit be van pirosodva.

2021. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
10%
Hát kerülhetnek az Astrat. Egy csomó helyen már nem is oltják. Nem is értem hogy ezt hogy mertetek beadatni. A szputnyik és a kínai is jobb ennél.
2021. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
14%
Kerülni kell* elírtam.
2021. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
63%

Én is tegnap reggel kaptam, estig semmi bajom nem volt, aztán hidegrázás, 37,8 reggelre: 38,5 most 37,4 Fájni nem fáj semmi, csak nagyon húz az ágy.


De örülök neki, ha csak az oltástól van, kicsit megnyugtattak ezek a beírások, mert ugye az is a fejemben van, hogy esetleg magát a betegséget kaptam el múlt héten, illetve reggel jól megfázhattunk, mert órákat kellett abban a pokoli hideg szélben ácsorogni az utcán végeláthatatlan sorokban...


Nem egészen mi választjuk meg, mivel leszünk oltva, mert ezzel oltják most tömegesen a fiatalabb, egészséges lakosságot a térségben, azt meg nem engedhetjük meg magunknak hogy valami luxusoltás reményében várogassunk bizonytalanságban hónapokat. Nekem is sokat kell menni idős, beteg emberek közé, illetve zsúfolt buszokba, ideje, hogy be legyek már legalább egyszer oltva.

2021. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
5%
Én csak a pfeizert engedtem volna és bár fiatal vagyok húsvétkor már küldött is a haziorvos a kórházi oltopontra,öt percet vártam még utána 15 perc megfigyelés. Hol kell órákat állni az utcán? Előttem senki nem volt (megyeszékhely ,kórházi oltopont)
2021. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!