Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az, hogy egy keménye...

Mitől van az, hogy egy keményebb edzés után mindig belázasodok éjszaka/hajnalban?

Figyelt kérdés

Elvileg edzett vagyok, ha a normál tempót csinálom, azaz különösebben nem akarom meghajtani magam, csak a rutin, akkor nincs semmi baj.


De most már többedszerre figyelem meg, hogy amint jobban meghajtom magam (de azért nem jobban, mint mások), éjszaka szinte 100% h belázasodok 39,0 - 39,5 C-ig is + ízületek nagyon fájnak (ujjak kifejezetten tombolnak + combizom-fájdalom, + a fejem sztem a láz miatt nehéz, forró, ennyi kb).

És mellesleg alig tudom levinni, és persze nagyon gyenge vagyok.


Általában 1 max 2 nap alatt lezajlik, aztán mintha mi se történt volna.


Más tünetem nincs, de ez épp elég, és az a helyzet h évek óta van ez a probléma, de vizsgáltak eddig már rengetegen, mindenki csak szétteszi a kezét, h fogalma sincs, mi van.


Valaki jár hasonló cipőben vagy ha orvosként van ötlete, hálás lennék, ha megosztaná, mert ez már tarthatatlan.



2015. aug. 28. 04:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!