Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztetek-e valamilyen mellékh...

Éreztetek-e valamilyen mellékhatást a Szputynik oltás után?

Figyelt kérdés
Holnap megyek oltásra, és érdekelne hogy ki hogy érezte magát utána, esetleg kort/betegséget/bármit írhattok megköszönném:)!

2021. ápr. 10. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Teljesen jól éreztem magam, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
Gyenge mellékhatása volt, de hamar kihevertem.
Nagyon erősen kijött a mellékhatása, és nagyon kutyául voltam akár napokig.
Egyéb.(Megírom válaszban).
20 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Az oltás pillanatában, és azt követő háromnegyed órán át semmit. Ezt követően nem éreztem már a karomat, a buszról meg két embernek kellett hazatámogatnia...
2021. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És azóta hogy vagy, ez mikor történt?
2021. ápr. 10. 18:52
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Azóta is hazafelé megyünk.
2021. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A pasimat oltották azzal, neki hidegrázása volt és hőemelkedése, meg pici izomfájdalom, és utána gyenge volt még egy napig. Szóval észrevette, hogy kapott oltást, de semmi komoly gond nem volt belőle.
2021. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Tegnap kaptam meg az oltást. Egészen estig szinte semmi bajom nem volt, kicsit fájt a fejem, de teljesen tűrhetően. Ma viszont látam volt, hasogat a fejem, a bal karom, és teljesen legyengültem. Jobban teszed, ha az oltást követő napon csak pihengetsz és nem csinálsz semmi megerőltetőt.
2021. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na én is sikeresen megkaptam, és az oltás utáni 5 perces bal kar fájdalmon kívűl nem volt még egyéb tünetem igazából. Igaz kb 3 órája kaptam még meg, de egész jól vagyok. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2021. ápr. 11. 15:06
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratula!

Megkérdezhetem,valamilyen alapbetegséged volt?

2021. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztenciám van, de ezt szerintem sehova nem számolják igazából:) Köszönöm egyébként, kicsit megnyugodtam most hogy meg lett.
2021. ápr. 11. 16:08
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel az éjszakára, és holnap is legyen nálad egy algopyrin vagy nospa. Remélem, nem fogsz nagyon szenvedni!
2021. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 hát igen számítok itt finomságokra, de hálistennek van itthon mindenfajta gyógyszer bármi galiba lenne. Szóval efelől nyugodt vagyok, de köszönöm a jó tanácsot:)!
2021. ápr. 11. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!