Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csak az AstraZenekánál...

Miért csak az AstraZenekánál beszélnek ritka trombózisos mellékhatásról? AS többi oltásnál nem léphet fel ilyen, vagy nincs azokra elég adat? És amelyik hasonló hatásmechanizmusó, talán a Szputnyik, ott nem ugyanez várható?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 01:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Mert az az egy majomszármazék!
2021. ápr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Mert az brit. az EU most pikkel a britekre.
2021. ápr. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

A szintén vektorvakcina Johnsson&Johnssonnál is vizsgálat indult emiatt.

[link]

2021. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Statisztikai alapon is kellett pl. trombózis miatt meghalni embereknek a többi oltás után is. Mármint, hogy egy populációban milyen gyakran fordul elő normál körülmények között trombózis. Szóval biztos a többi után is nem egy ember halt már meg, de valószínű nagyon-nagyon kevesen tényleg az oltás miatt.

Sajnos én rádióban is hallottam, hogy szidják az AZ-t, hogy másról nem hallani rosszat, ettől meg minimum kifekszik az ember napokig, olyan rosszul van. Nálunk anyukám munkahelyén oroszt intéztek. 25-50 éves éves kollegák döltek ki tőle 1-2 napra. Másnap mikor ment anyum dolgozni 2en bírtak bemenni. Volt olyan, aki a korház utáni sarkon lett hirtelen rosszul a kocsiba. Azt mondta úgy érzete hirtelen mintha lebénult volna. Pár pillanat volt, csak megijedt. De ahogy írtam majdnem mindenki 1-2 napig magas lázuk volt és nem bírtak kikelni az ágyból.

Én AZ-t kaptam a héten (22/L) másnap volt hidegrázás, 37-37,5 testhő, emelkedett pulzus, belassultam és kevés fizikai aktivitást voltam képes véghezvinni. Az utáni nap már szuperül éreztem magam, mert annyira jól esett, hogy már nem vagyok rosszul :) ha hatott akkor ennyi bőven belefért

2021. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Nincs adat, szerintem nem is engednék, hogy legyen...! Különben ki a tköm oltatna velük?! Rajtuk maradna a sok xar! Bár így is vannak, akik bátran oltatnak még úgy is, hogy nem tudják, mit okoz náluk a vakcina.


Bár ez nem bátorság, inkább tudatlanság.

2021. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
A láz stb. nem mellékhatás, hanem természetes immunreakció!
2021. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
5, rengeteg statisztika van már ezeknek az oltásoknak a hatásáról, többek között a WHO is egy csomó adatot közzétett már. Szóval nem igaz, hogy nem lehet tudni, mit okoznak. Az egy dolog, hogy te ezeknek nem néztél utána, mert rákeresni a dolgokra már megerőltető, sokkal könnyebb tájékozatlanul szajkózni, amit itt-ott hallottál ki tudja milyen forrásokból. Én inkább azt nevezném tudatlanságnak, amit te csinálsz.
2021. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem az van, hogy csak azoknál történt vérrögképződés, akik alapból hajlamosak voltak rá? De az ember nyilván nem tudja, hajlamos-e ilyesmire, Nekem az a bajom az oltással, hogy csak adják, mint a cukrot, még Covid pozitívaknak is. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek lehetnek meglévő, de lappangó betegségei, amiket ki tudja, mi hoz majd végül a felszínre.
2021. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
#7: én meg + hiszékenységnek, naivitásnak, amit te... Szerintem nem kellene megbíznod egy olyan szervezetben, amelyik nem a te érdekeidet szolgálja..!
2021. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
"én meg + hiszékenységnek, naivitásnak, amit te... Szerintem nem kellene megbíznod egy olyan szervezetben, amelyik nem a te érdekeidet szolgálja..!" Nem unod még? Akkor gondolom nem használsz telefont, nem veszel be fájdalomcsilapítót, anyukád a természetben szült meg, s nem használsz semmilyen technikai vívmányt sem. Annyira ostoba, fekete-fehér marhaságot vertek az agyadba a kamudoktorok, hogy az valami elképesztő. Zabáld a cabal bukását konteovideót, és a gődény be nem vizsgált vitaminjait. Az ételeket, amiket eszel 100% tudod miket tartalmaznak?
2021. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!