Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztetek-e valamilyen mellékh...

Éreztetek-e valamilyen mellékhatást a Szputynik oltás után?

Figyelt kérdés
Holnap megyek oltásra, és érdekelne hogy ki hogy érezte magát utána, esetleg kort/betegséget/bármit írhattok megköszönném:)!

2021. ápr. 10. 18:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Két családtagom kapta már meg, mindketten tegnap kapták a másodikat. Az elsőnél egyiknél se volt semmi, a másodikat is csak egyikük érezte meg, és viszonylag enyhébben (rövid, pár órás hőemelkedés).
2021. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy, kérdező?
2021. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#11 Nálunk is egyik családtagnak első este meg másnap volt kis hőingadozása és fejfájása. Nekem most semmi bajom nincs már egy kis fejfájásom volt pihentem 2 órát délután most meg bevettem alvás előtt 2 algopyrint, és most egész jól érzem magam holnap kiderül.
2021. ápr. 12. 01:17
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Oltás napján egy kis fejfájás, de amúgy pörögtem,másnap pedig fáradság,egész nap csak feküdtem volna és pár órás hőemelkedés.
2021. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalom az oltás helyén még napokig. Fáradtság az oltás napján és másnap (konkrétan kb. végigaludtam a napot).
2021. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon megütött, bár én voltam igazoltan beteg, nem tudom ennek köze van-e hozzá. Hidegrázás, izomfájdalom és láz, levertség. 1 napig megmozdulni sem tudtam. A következő napokban ezek elmúltak de nagyon hamar kimerültem, át tudtam volna aludni a napot.
2021. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 krwkco ***** válasza:
77%

#1 tegnapelőtt 18:25

"Ezt követően nem éreztem már a karomat, a buszról meg két embernek kellett hazatámogatnia..."

#3 tegnapelőtt 18:56

"Azóta is hazafelé megyünk."

Csak nekem tűnik ez egy óriási kamunak? Ketten támogatják és ő közben a gyakorikérdéseket böngészi és posztol?

Már több, mint harminc perce leszállt a buszról, tántorog hazafelé, ketten fogják a hóna alatt, de van idő a második posztra is.

Vagy ez vicces akart lenni, csak én nem értem?

2021. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező,még mindig jól vagy?
2021. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen, egész jól érzem magam 10-11 órát végigaludtam igaz, de csak kissé fáradt vagyok, meg talán kicsit kótyagos a fejem. De minden tökéletes, dolgozok.
2021. ápr. 12. 15:57
 20/22 A kérdező kommentje:
És igen valószínűleg az első válaszoló egy troll volt, vagy valaki vicceskedni akart ezzel a dologgal, hát ha azért tette hogy beparáztasson másokat, akkor csak gratulálni tudok. Az emberek nagy többsége nem írt ilyen drasztikus dolgokat, és nem rugaszkodott el ennyire a valóságtól. Remélem mindenki jól van, és hamar kiheverjük ezeket a nehéz időket. Én tegnap megkaptam az elsőt, a következőre 3 hét múlva megyek, ha még lesz közönsége leírom hogy azután hogy éreztem magam. Jó egészséget!
2021. ápr. 12. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!