Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék elaludni?

Hogyan tudnék elaludni?

Figyelt kérdés

kb 1 éve már nagyon keveset alszok, napi pár órát csak, sose tudtam 3-4 óránál többet aludni, de általában még ennél is kevesebbet

de az utóbbi pár hétben már ennyit se tudtam. örülök, ha pár naponta tudok aludni 1-2 órát. a jelenlegi példám: tegnap semennyit nem aludtam, ma reggel nagyjából 20 percet tudtam (bár nem vagyok biztos benne, hogy abban a 20 percben is aludtam, mert hallottam mindent magam körül, de közben volt egy álomképem ami "ment a fejemben", és nem, nem alvásparalízis volt, tudom milyen az mivel rengetegszer volt már olyanom, mostanában egyre gyakrabban, de ma nem az volt)

nagyon fáradt vagyok, de akármivel próbálkozok, egyszerűen nem megy. nem tudok aludni, pedig szükségem lenne rá

ha valakinek van valami ötlete, mit tudnék csinálni, azt nagyon megköszönném, ha leírná:)



2021. ápr. 23. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvosi rendelőben legalább látja az orvos, hogy ki jött be az ajtón: kora, neme, általános élettani állapota. Utána rákérdez a kávéivási szokásaira, életvitelére, megméri a vérnyomását, nézi a pulzusát stb.
2021. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is voltak alvászavaraim sztresszes idöszak miatt.

Ajánlom figyelmedbe a Valirian-át teljesen természetes gyógynövényekböl összeállitott tablettát. Van nappali es éjjeli változat.

Nekem használt és ismét tudok nyugodtan aludni.

Ha nem szeretnél "gyógyszert" szedni akkor megpróbálhatod a kamilla teát lefekvés elött 1 órával vagy a langyos mézes tejet.

Esetleg este egy nagyobb séta a friss levegön szintén segithet.

Sok szerencsét !:)

2021. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!