Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tovább, mit lehetne...

Hogyan tovább, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Feleségemért több évig küzdöttem, ápoltam. Azonban januárban a karjaim közt elhunyt, heteken át tartó haldoklás után. Azóta próbálok egyenesbe jönni. Nem sikerül. Folyamatosan látom magam előtt azt a pár percet mikor elbúcsúztam és elment. Szó szerint a lelki mellett fizikai fájdalmat is érzek a mellkasomban. A családja kisemmizett teljesen. Úgy érzem, nem bírom, elfáradtam. Próbálok pozitívan állni az élethez, de nem megy.

2021. máj. 2. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, őszinte részvétem! Az egyik legfájdalmasabb dolgot élted át, így teljesen érthető, hogy ennyire nehezen viseled.

Klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát keress fel. Ha eddig nem sikerült valamennyire feldolgozni, akkor szakember segítsége kell. Tudom, hogy fáradt vagy, de kitartást!

2021. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Tudom, közhelynek tűnik, de hidd el, az idő az egyetlen,, ami minden sebet begyógyít. Próbálj a MOST-ra koncentrálni, próbáld megtalálni benne a szépet, a jót, a megnyugtatót. Akár olyan áron is, hogy elképzeled, a feleséged mit tenne/érezne az adott szituációban.
2021. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!