Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik az agyban amikor...

Bulcsando kérdése:

Mi történik az agyban amikor már nem tudunk tovább tanulni , gondolkozni , de még egyszerű dolgokat tudunk csinálni ?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem úgy hogy bele fásulok dolgokba , és egyszerűen rossz érzés ha folytatom és nem tudok szellemi tevékenységet csinálni már , de mi történik ilyenkor pontosan a fejemben , nem találtam még rá választ a neten ?

2021. ápr. 21. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Talán amikor túlterheled az agyad azzal ,hogy valamin nagyon sokat rágodsz akkor lefárad az agyad,de nálam ez fizikailag is megjelenik,tehát én olyankor nagyon felkellni nem akarok,de azonban van olyan is amikor csak mentálisan faradok el ,akkor gondolkozni nincs kedvem semmin,ezáltalában olyankor van mikor egy nehéz feladatott kapok amin gondolkozni kell,az előbbi meg inkább a magánéletben van,hogy olyankor a testem is megterhelem.
2021. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Pihentetni kell! Az idegrendszert lehet erősíteni, de nem szabad túlterhelni. Pedig képzeld el, az agyunknak csak egy ezrelékét használjuk. Ha az egészet használhatnánk, örökké élhetnénk! Tudtad ezt?
2021. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem tart örökké.
2021. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!