Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok csinálni ha az...

Mit tudok csinálni ha az orvos nem küld tovàbb sehova, mondván semmi bajom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, kb 2 éve vannak izületi fájdalmaim.Van hogy 1 hónapig semmi bajom aztán egy hónapra belángol és a könyököm a térdeim az ujjaim lábfejem mind merevek és fájdalmasak.Voltam vérképen pont akkor amikor mindenem fájt és a vérkép teljesen rendben volt a gyulladasi faktorok mind 0ák voltak(what?)

Ezért nem küldtek tovább sehova.Voltam magánreumatologusnál.Ő elküldött egy újabb rendes vérképre ami szintén 0 majd egy immunologiai vérképre amin szintén negativ az osszes.Ez volt kb egy éve,azóta is fellángol és fáj gyakran mit tudnék csinálni?Nem akarok lerokkanni huszonévesen mikor épp elkezdem az életem 😔


2019. szept. 22. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlsúlyod van e? Vagy lehet köszvény is. Vagy orvost váltasz, vagy ha sok pénzed van, akkor elmégy egy magán klinikára.
2019. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hova szeretnél még elmenni? Ezek a fellángolások összefügghetnek az időjárással. Lehet, hogy a hideget, lehet, hogy a meleget, lehet, hogy ezeket a hirtelen változásokat nem bírja a szervezeted. Ez sajnos túlnő a háziorvos hatáskörén. Életmódot, munkahelyet, lakhatást lehet változtatni. Talán az segít..
2019. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvoshoz kell menj. Ismerek olyat akinek magánból is csak a negyedik tudott segíteni.

Sajnos ez van.

2019. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek hasonló volt. Sok idő utan derült ki hogy laktóz és glitén erzekenység okozza. Járj utána csinaltass egy vizsgalatot hogy kiderüljön háha neked is ez az ok
2019. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!