Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma már ez a sokadik kérdésem,...

Ma már ez a sokadik kérdésem, de már megörülök. Nagyon FÉLEK. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hipochonder vagyok, 1 hónapja egyfolytába a lázamat méregetem. 2 lázmérőnk van. 10 percre mértem, digitálissal először, volt 36.4. Utána megmértem higanyossal (10 percig hagytam a hónaljamban) és 37.3 volt. Utána még 1x megmértem digitálissal és 36.7 volt. Lehetséges hogy azért van "hőemelkedésem" mert ráizgulok és stresszelek? :( Nagyon félek. Kérlek nyugtassatok meg. Vagy ez még normális? Miért mér a higanyosba több mint fél fokkal többet?? :(

2020. jan. 25. 19:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Leukémiát képzelem be. Semmi más tünetem nincs, anyám is mondja hogy semmi bajom, meg mindig mondja hogy érezné rajtam hogyha lázas lennék. Kérlek segítsetek :(
2020. jan. 25. 19:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Drágám. :)

Már válaszoltam az előző kérdésedre is.

Az emberi testhőmérséklet 36-37 fok között szokott alakulni, ez persze eltérhet mindkét irányba pár tized fokkal, ez teljesen normális.

A higanyos hőmérő a múlté. A digitális sokkal pontosabban mér, ezért az a valós. Nem kell lázat méregetni, semmi bajod nincsen.

2020. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Délután is egész végig a higanyossal kb 37.3at mértem.
2020. jan. 25. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lennél már leukémiás? XDDD

Tdudod te egyáltalán miről beszélsz?

2020. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak utána olvastam, hogy miért lehet már sok ideje "hőemlkedésem" és egyből azt dobta ki.
2020. jan. 25. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

SEMMI BAJOD NINCS, A 37.3 CELSIUS FOK TELJESEN NORMÁLIS. :)

NEM KELL IDEGESKEDNI, SZÉPEN ADD ODA ÉDESANYÁDNAK A HŐMÉRŐKET, ÉS KÉRD MEG ARRA, HOGY TEGYE EL.

2020. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nekem egyszer kb 8 hónapon keresztül volt hőemelkedésem,37,1- 37,5-ig. Mindenféle kivizsgálásra mentem, semmit nem találtak. Egyszer csak elmúlt. Látod, nem te vagy az egyetlen.

Ne aggódj és ne képzelj be butaságokat.

2020. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 qkker1 ***** válasza:
43%
Nem leukémiás vagy, hanem beszedted a kínai koronavírust!
2020. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1.#5 te teljesen hülye vagy:D(ha csak nem szarkazmus volt de én már bármit ki tudok nézni az emberekből)

2.a testhőmérsékleted teljesen normális

3.ha egy kis hőemelkedésed lenne vagy lázad(DE NINCS) egyből leukémiás vagy?

Egyébként jól tudom milyen rossz hogyha hipochonder/pánikbeteg vagy de biztosan nincs bajod.

2020. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De fárasztó vagy ezzel a 37'3-al, meg a leukémiával!!! Ez már a harmadik agyament kérdésed! Véletlenül nincs megdagadva a nyirokcsomó a nyakadon, s nem voltál pénteken kórházba???
2020. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!