Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Vérképemben, amik eltértek:

Neutrofil 8,1 g/l (1,8-8)

Limfocita % 22% (25-45)

MPV 8,2 fL (9-13)

Karbamid 2,1 (2,5-7,4)

Fehérvérsejt 10,4 (4-10)

Orvos azt mondta, rendben van.


Voltam hasi ultrahangon, egy enyhe lépnagyobbodást láttak, meg több 10 mm-s ágyéki nyirokcsomót, illetve egy 5 mm-s göb a pajzsmirigyemben.


Urológia vizsgálat negatív, endokrinológiára várok.


Tüneteim:

- elviselhetetlen fejfeszülés (időszakosan)

- alvászavar, nem tudok aludni napokat, vagy csak nagyon keveset

- időnként felszökő magas vérnyomás

- időnkénti magas pulzus

- időnként hidegrázás

- a tünetek miatt már sokat szorongok


Kardiológián voltam, EKG rendben volt, háziorvosnál is, vérnyomáscsökkentőt, béta blokkolót írt fel.



2021. máj. 13. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A tüneteid akár mentális problémára is utalhatnak.Pl. depresszióra.Simán okozhat ilyen tüneteket.De persze fizikai probléma sincs kizárva.
2021. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"A tünetek miatt már sokat szorongok"-lehet hogy leginkább itt a probléma, de komolyan!"


Hasonló cipőben vagyok én is most, de nekem a vérnyomásom 190 volt 115 pulzussal.

Ugyanígy nekem is írt fel a doki csökkentőt, azzal jobban vagyok. Mióta szeded?

Teljes életmód váltás kell, mozgás mozgás mozgás, megfelelő étkezés, stressz mentes életmód. Én ezt kezdtem el, bízom benne hogy így elhagyhatom a vérnyomás csökkentőt!


Az eltéréseid nem nagy eltérések, még beleférnek a határba.

2021. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi
2021. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 hete kezdtem a vérnyomáscsökkentőt, a béta-blokkolót meg amikor pulzus kiugrás van.

Amúgy voltam sürgősségin, mert rosszul voltam, ott is csináltak egy hasi ultrahangot, ott nem láttak semmi extrát, rá egy hétre volt időpontom hasi ultrahangra (magas vérnyomás) miatt, és ott már lépmegnagyobbodást állapítottak meg. csont- és ízületi fájdalmak

Igen,

2021. máj. 13. 17:38
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
Autoimmun folyamat indult be nálad. A szerteágazó tünetek erre utalnak. Évekig nézheted a dokik tanácstalanul széttárt karját, miközben egyre szarabbul leszel.
2021. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj, miről beszélsz utolsó! A rémhír terjesztés bűn, nem tudtad? :D

Kérdező, szerintem ne agyalj folyamat azon, hogy valami bajod van. Mert akkor biztos lesz.

Válts életmódot és szemléletet, az segít a legtöbbet ilyen tünetekkel egyelőre.

2021. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt, az a 6 hét alatt 7,5 kg fogyás, de akkor valszeg mentális eredetű, egy ideig jól ettem, de most már kevesebbet is eszek.
2021. máj. 13. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mentális, hanem, mint 5-ös írta, autoimmun eredetű.
2021. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha belegondolsz nem tudsz rájönni, hogy mi baj van? (feltéve ha mentális) Az ember csak felismeri, ha lelki gondja van
2021. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2021. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!