Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől dugul be az orrom...

Mitől dugul be az orrom folyamatosan barátomnál? A nem rendesen tisztított padlószőnyegtől?

Figyelt kérdés
Otthon soha nincs semmilyen bajom, rendesen kapok levegőt, viszont mikor átmegyek barátmohoz aludni, másnapra szabályosan bedugul az orrom, véresen fújom ki. Nem tudom mi lehet az okozója, mert otthon padló van, nála padlószőnyeg? Sajnos csak porszívózni szokta, de létezne hogy ettől lenne ekkora különbség? Már nem tudom kitalálni mitől lehet, pedig vettünk egy párásítót is már, ami kellemes de nem mulasztja el az orrdugulást. Mi segítene ezen? Növények? Egy alapos szőnyegtisztítás?
2021. máj. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy enyhe porallergiad, es bizony a padloszonyeg siman lehet a baj. En allergias vagyok a porra, ezert nalunk semmmilyen szonyeg sincs, mert kb 3 naponta kene valami ipari geppel tisztitani ahhoz, hogy ne legyenek tuneteim. A porszivozas keves sajnos.
2021. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy mikor volt utoljára festve ott ?
2021. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt festve legalább 6 éve
2021. máj. 16. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Dzsuva van.

Ki kell takarítania.


Ha minden poros, az atkák, akik ugye az emberi hámmal táplálkoznak, összeszarnak mindent, ez elporlad, amit Te belélegzel, és kijön az allergiád.

Nagytakarítás tetőtől talpig, az apró tárgyak, a fotel alaposan kiporszívóz, kimos a vizes porszívóval, szekrénytető, szekrény mögött, mindenhol.

Aztán egy hét múlva megismételni.


Utána nem lesz gond.


Poratka allergia, azaz atkaszar.


Ha ritkán takarítanak, akkor ez van.

2022. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!