Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek olyan rosszul megint a buszon?

Figyelt kérdés
Tavaly kora ősszel amikor még meleg volt, (kb azóta járok távolsági busszal) egyszer rettentően rosszul lettem. Elsötétült minden, hányingerem volt, leizzadtam, sípolt a fülem, szédültem, minden bajom volt. Télen semmi bajom nem volt a hidegbe. De mióta bejött a tavasz és már meleg van most megint kezdem ezt a rosszullétes dolgot. Ma reggel elkapott ugyanez a hányós szédülős rosszullét és hamarabb le kellett száljak, hogy tudjak hányni. Nem kaptam levegőt a buszon, ablak nem volt nyitva, sokan voltak... Egyszerűen visszagondolok és elájulok annyira szörnyű volt. Nemtudom erre lehet-e kapni valami gyógyszert?

2021. máj. 17. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nyisd ki az ablakot, vagy kérd meg.

Iszol előtte is?

2021. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Menj el orvoshoz, és mond el neki ezt. Nem vagy túlsúlyos, vérnyomásod nem magas?
2021. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is.. B6 vitamint szoktam bevenni buszos utazások előtt, vagy legelőre ülök ablak mellé
2021. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem tini koromban.

Előre ülj a buszon,hogy lásd az utat időközönként néhány mély lélegzet is segít és igen nyisd ki az ablakot.

Én erre mindig dedalont szedtem sajnos a mai napig rá vagyok szorulva de már ritkábban

2021. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Gyanús, hogy pánikrohamod volt inkább, mintsem egy szimpla zötykölődős rosszullét. Pszichoterápia megoldja, gyógyszer csak elnyomja.
2021. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

És akkor mondja valaki, hogy nem károsít a maszkozás....

Rengeteg embert ismerek személyesen akiknek egészen véletlenül pont azóta vannak egészségügyi gondjaik.

2021. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!