Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés

Vérvételre megyek holnap meg harom hét múlva is, a hormon szintemet vizsgálják!

Sajnos összeesős típus vagyok, eddig mindig összeestem.

Mit tegyek előtte hogy ne legyek rosszul, ne essek össze?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 25. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ájulós típus voltam. Az utóbbi két vérvételnél semmi bajom nem volt :-) Fejben dől el. Nem szabad ráparáznod, előre meg főleg. Egyedül mentem, úgyhogy még jobban "egyben kellett" tartanom magam. Szimplán nem görcsöltem rá, úgy votlam vele, hogy pár perc, aztán nem is történt semmi. Levették, aztán mentem is a dolgomra utána.


26L

2020. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom volt ilyen..

Mindenképp szólj a nővérnek, hogy vérvétel után rosszul szoktál lenni.

Kérd meg, hogy után még maradhass egy kicsit aszékben ülve, akár el is döntik neked, hogy feküdhess, csak jelezd mindenképp.

legyen nálad inni, és enni való, hogy utána tudj enni. Ne indulj el azonnal, hanem kicsit pihenj a váróban.

előtte pedig ne pánikolj, ne stresszeld madad,hogy rosszul leszel.

2020. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos esélyesebb a rosszúlétem mivel hormonszintet néznrk és azt menstruació harmadik napjan teszik. Sajnos nekem nagyon sok, es nagyon erős, és most ezis nyugtalanít picit

2020. febr. 25. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővérnem szólj előre, engem pl lefektettek vérvételnél ezért már vízszintesbe, utána meg kaptam cukorkát (30+ voltam, bem gyerek XD)
2020. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!