Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul vagyok, mit...

Nagyon rosszul vagyok, mit csináljak, hogy ne legyek ennyire ideges?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom kórházban van, nem tudják még, mi baja, de elég komoly. Ő a legfontosabb személy az életemben, szóval borzasztó rosszul viselem a helyzetet, napok óta idegeskedek miatta, hányingerem van, nem bírok enni, nagyon rosszul alszom, remegek és nem tudok semmire koncentrálni. Mit lehet tenni ezek ellen a tünetek ellen? Nyugtatóm nincs és nem is akarok szedni. Van valami módszer, amivel ezt lehet csillapítani?
2011. nov. 9. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha még nem tudják, hogy mi a baj, akkor nem is olyan komoly, és kezelhető! Addig miért idegesíted magad, amíg nem tehetsz semmit, mert nem tudsz semmit?
2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla... Próbálok pozitívan gondolkodni, de attól még vannak ezek a tüneteim, és nem tudok mit kezdeni magammal.
2011. nov. 9. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
B6 vitamin és vannak nyugtató hatású teák is.
2011. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Két dolgot tudok javallani:

1.) mindenképp kösd le a figyelmed programokkal

2.) próbálj meg a lelki egyensúlyoddal foglalkozni, mert ez a szorongásos dolog soká el fog kísérni - és nem csak ebben az esetben.


Üdv

2011. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez rajtad nem segít, de ugyanez volt velem a helyzet pár napja. Én úgy foglaltam le a gondolataimat, hogy kézzel készítettem el a karácsonyi ajándékát amíg kórházban volt, és próbáltam nyugodt maradni, de ugyanígy voltam, mint te. Hála Istennek Ő már hazament, és nem is volt olyan súlyos a dolog amennyire én paráztam miatta.


Meglátod, ha egyszer Ő hazakerül, te is megnyugszol, próbálj meditálni, teljesen kikapcsolni az agyad, vagy ha az kell, sírj. Ne szégyellj sírni, és ne fojtsd vissza. Egy alapos sírástól is meg lehet könnyebbülni. Esetleg ha te megteheted, kérdezd meg a szüleitől, hogy hogy van. Talán jobb híreket hallasz róla. Kitartás.

2011. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!