Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan viseljem el, hogy már...

Hogyan viseljem el, hogy már 25 leszek?!

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a 25. szülinapom és borzalmasan érzem magam. Innen már csak lejjebb lesz. Közelebb leszek 30-hoz mint 20-hoz, a bör is már most kezd összeesni, már érzem is sokszor magamon! Kezdek egy ráncos öreg nyanya lenni. Gyakorlatilag most is már egy vénasszony vagyok! Pasiknak sem fogok kelleni! Mind a fiatal husit szeretik.


Adjatok tippeket. Mit csináljak? Hogyan lehet ezt elviselni????!



2021. máj. 26. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 26-tól éreztem így és azóta egyre rosszabb.

Ront a helyzeten, hogy rossz döntések sorozata miatt évek óta tanulok munka mellett illetve 3-4 évig brutál rossz passzban is voltam. Pénzt se sikerült félretennem. Így kimaradtak a nyaralások, mozizások, hogy ne otthon, hanem eljárva sportoljak, érezzem, milyen az, hogy munka után nincs dolgom. 2016 óta nem volt párkapcsolatom se és nem is igazán ismerkedtem.



A testünk lassan lejtőre ér. Már az arcomon is látom, hogy lassan középkorú vagyok, ahogy a korosztályomon arcán is látom ezt. Életmódtól full függetlenül.


Nemrég néztem képeket, amin 23 éves voltam. Friss, üde, nagyon fiatal voltam, sugároztam. Pedig egészségtelenebbül éltem, mint most.



28/N

2021. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elozohoz nagyon tudok kapcsolodni, 20-23 kozott voltam a legboldogabb.. azota ami elcseszodhetett, elcseszodott.

A rossz dontesek miatt is nagyon aterzem... Pff.. szoval kedves kerdezo,elj a manak, live for fun, elvezd ki teljesen

2021. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok, én írtam, hogy anno a 26-ot éreztem gáznak - lassan már 45 leszek. Előfordul, hogy 28-30-nak néznek még, de férfiként én is tapasztalok aggasztó jeleket.
2021. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nemutoteleavom
2021. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!