Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom lemosni a dezodoroka...

Nem tudom lemosni a dezodorokat a hónaljamról. Van ezzel még így valaki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én hülye évek óta azt hittem, hogy nagyon izzadok és azért van a hónaljamnak szaga napi 2 fürdés mellett is. Nemrég rájöttem, hogy alig izzadok, csak egyszerűen nem tudom lemosni a dezodorokat a hónaljam bőréről, keveredik a minimális izzadságommal, ennek van furcsa szaga. A bőröm tapintása is olyan más, ahol dezodoros.

Teljesen mániám lett ez a dolog, sol. antisudoricat használok 3 naponta, minden fürdésnél dörzsölöm szivaccsal a hónaljam, van, hogy 10 percig is.. És még így is érezni, ha átsimítom..

Próbáltam sokféle tusfürdőt, szappanokat, teafaolajat, szódabikarbónát, fertőtlenítő szappant, SEMMI sem szedi le teljesen ezt a szagot rólam. Dezodorból is különböző márkájú sprayt, roll ont próbáltam, nem lett változás.


Hozzáteszem, hogy mások nem érzik rajtam. Én is csak akkor, ha megsimítom a hónaljamat.


2021. jún. 1. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj nekem volt valami ilyesmi amikor szilárd dezodort használtam. Jó minőségűeket használsz? Szerintem hagyd el őket ha ennyi gondot okoz, és fújd a ruhádra.
2021. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, nekem egyedül a sima kék pettyes babaszappan segített. Azzal jó vastagon beszappanozom két-három sorral és leöblítem.
2021. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!