Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég izzadós vagyok, főleg a...

Elég izzadós vagyok, főleg a hónaljamnál. Írnátok dezodorokat vagy ilyen proktikákat amik beválhatnának?

Figyelt kérdés

Több ruhám is van amit nem merek felvenni mert félek, higy 2-3 óra és ott vannak a hónalj foltok..:(

15/L



2018. ápr. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Idros...vagy van fél speciális rexona esetleg dove/ezek kitekerősek/ éjszakára célszerű használni mivel akkor fejtik ki a kellő hatást és elég krémesek/én reggel használok még rexona spray-t mellé és egésznapra elég/...vagy az exodor, de ezt csak végső esetre ajánlanám, mert nagyon erős vegyipari szer hintőport kell használni utána...vagy vannak ruhára /hónalj részre/ tapaszthatós kis tapaszok/párnák, de attól még izzadni fogsz max a ruhán nem fog látszani esetleg van izzadás gátlós kendő, de azzal is max csak felfrissítheted magad...
2018. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a fajtára gondoltam, nehogy stiftet vegyél a dove-nak is van ilyen... [link]

1-es voltam

2018. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt ajánlom átnézni.

https://www.youtube.com/results?search_query=izzad%C3%A1s

A dezodorokkal nagyon csínján kell bánni.

2018. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Murnauers Mineral kristály dezodor


Gazdaságos, környezetkímélő, káros anyagoktól mentes, extra hatásos

Kremmania.hu-n csekkold

2018. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!