Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen káros összetevőktől...

Milyen káros összetevőktől mentes tisztálkodási szereket, deo stifteket, dezodorokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szappan, tusfürdő, hát azt nem mondom, hogy izzadást gátló, mert az ugye baromság, de kellemetlen testszagot kinyíró deo stiftet, illetve dezodort mondanátok FÉRFINAK? Nem vagyok piperkőc, de azért főleg így nyáron igencsak elkél a szokásos zuhanyzáson túl némi plusz kiegészítő is. Tusfürdő, deo, dezodor, arcszesz... eddig ezeket használtam, mindegyik ismertebb márka, de hogy őszinte legyek komoly fenntartásaim vannak a mellékhatásait illetően. Nem érdekel, ha drágább a leendő cucc, de nem (ettől) akarok rákot kapni. Köszönöm mindenkinek. Ja, és hagyjuk ezt az ez itt nem a reklám helye dolgot, konkrét márkák, termékek érdekelnek.
2012. júl. 9. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én főleg a DM saját márkás termékeit használom.Tetszett az Alverde férfi tusfürdőjének az illata is(ajándékba vettem)szerintem amellett volt egyéb kiegészítő is férfiaknak.Ajánlom még a meska.hu weboldalt,ott aztán tényleg teljesen natúr szereket készítenek(krémdezodor szódabikarbónával stb)A Dr.Organic deóját használom még,ez is teljesen tiszta,nincs kifejezetten férfi illatban szerintem,viszont én szinte bármelyiket el tudom képzelni férfin(aloe verás,teafás,levendulás)
2012. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. júl. 17. 02:26
 3/4 anonim ***** válasza:

az izzadás gátló sem baromság, csak tudni kell, hogy milyen összetevőket keress.

dm babylove termékei nagyon jók (szappan, tusfürdő/sampon; bionsen izzadásg.,alverde cuccok.

Hosszabb távon csak az összetételt vizsgálva találsz magadnak megfelelő terméket, kinek mi jön be.

2012. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Baba termékek jók erre a célra. Persze nem olyan dús a választék de meg lehet találni a kedvencet. Sajnos manapság nem igazán lehet olyan tisztálkodási terméket említeni,amelyik egyáltalán nem tartalmaz káros hatóanyagokat.
2016. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!