Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám meginni az orvos...

Hogy tudnám meginni az orvos által javasolt 2-2.5 litert?

Figyelt kérdés
Egyszerűen 1 litert (tea) alig bírok napközben lekuzdeni, arról nem is beszélve, hogy nem tudok egy ügyfélhez elmenni anélkül, hogy össze ne pisilném magam.
2021. jún. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beleszámít a leves és a gyümölcsök is.
2021. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok hozzászokni, hiába kísérletezek vele. Nekem a szemész, és az urológus is tanácsolta. Óránként 2 dl t kellene. Viszont ami érdekes, hogy este vacsora után vidáman megiszok 3 dl teát, az nem zavar. A napközben megivott sok folyadék meg felviszi a vérnyomásomat.
2021. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én sem tudok mit kezdeni. Több, mint egy éve próbálom szoktatni magam, de már napi másfél liter víztől is baromi sokszor kell pisilni mennem, ami a munkám miatt nem is kivitelezhető, így sokszor csak tartogatom, néha olyan sokáig, hogy már fáj. Nem tudom mit lehetne. 🤷
2021. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Úgy intézd az ivást, hogy ne okozzon kellemetlenséget pisilni menni. Tehát ha reggel 8kor kezdesz az épitkezésen ahol csak egy budi van 20 emberre ne 7:30kor legyen kedved meginni fél litert.

2. Találd meg azt, amit szivesen iszol. Nem csak tea meg víz létezik. Vannak ízesített vízek, cukros üdítők, szörpök, buborékos víz, házilag is készíthetsz inni valót stb.

3. Lehet a turmixok jobban esnének.

4. Fokozatosság! Ha napi fél litert is nehezedre esett meginni akkor ne állíts magadnak másnapra 2 és fél literes célt.

5. Mindig legyen szem elött az innivaló. Ne a táskádban, ne a kocsiban, ne a nem tudom hol. Magad mellett, elérhető helyen. Egy idő után mikro unalomból is bele fogsz kortyolni néhányszor.

2021. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!