Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy érzitek magatokat lelkile...

Hogy érzitek magatokat lelkileg mikor fáradtak/kialvatlanok vagytok? Mik a jellemzők?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ilyenkor valaki ingerlékenyebb,szomorúbb, könnyebben elsírja magát stb. Rátok mi a jellemző?

2021. jún. 10. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Én mikor fáradt vagyok, akkor ingerlékenyebb szoktam lenni, az átlagosnál jóóval többet sírok. Szerencsére ez csak akkor szokott lenni, mikor már nem aludtam kb kettő napja.

A párom viszont ha fáradt akkor nyűgös is, nem lehet hozzá szólni és kirángatni sem lehet az ágyból. :D

2021. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én ingerlékeny, agressziv és feledékeny vagyok
2021. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Olyankor türelmetlenebb vagyok és néha kicsit ingerlékenyebb is. Azért nem szélsőséges ilyenkor sem, de szembetűnő a különbség a kipihentebb énemmel szemben. A többi rám nem jellemző.

A másik, hogy ilyenkor olyan tompának érzem magam, szóval nem vagyok se szomorú, se vidám és a többi érzelmet is kevésbé élem meg mint akinek még erre sincs energiája. Persze vannak pillanatok, amikor egy kicsit mégis, mert valami olyan történik, ami reakíciót vált ki belőlem, de utána visszajön ez a semlegesség, fásultság.

2021. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Ingerlékeny, türelmetlen vagyok, zsong a fejem, tompa és dekoncentrált vagyok. A szemem is szokott fájni nagyon fáradtan (gép előtt dolgozom), pedig amúgy szinte soha.
2021. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Ugh en nagyon bunkó vagyok mindenkivel ok nélkül.

Es minden hulyesegen kepes vagyok sirni

2021. jún. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ingerlékenység, hányinger, fejfájás, rosszullet, szedules, remegés, nyugtalanság, depi. Pocsékul.
2021. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha fáradt vagyok akkor én is ingerlékenyebb, bunkó másokkal, ha NAGYON fáradt vagyok, akkor viszont egyszerűen mindenen röhögök, de tényleg MINDENEN:D
2021. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!