Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul érzem magam...

Nagyon rosszul érzem magam lelkileg, már az öngyilkosság is megfordult a fejemben?

Figyelt kérdés

Már kb 1 éve folyamatosan bennem van valamilyen félelelm szerűség ,félek kimenni az utcára ,mert én szerintem ronda vagyok ,folyamatosan bennem van valamilyen félelem érzés,de senki nem ért meg nem tudom mit tegyek,valószínűleg depressziós is vagyok,mivel többször is az öngyilkosságon jár az eszem.egyedül én vagyok ilyen elcseszett a suliban.Mindig megbámulnak ,amitől sírhatnékom van nagyon ,az öngyilkosságon belül mgpróbáltam már felvágni az ereim ,ami így is is sikerült. ez ellen nincs valami megoldás hogy ne legyek ennyire pánikszerűen rosszul ,?

16.L.



2018. szept. 30. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiád van+ megfelelési kényszer + depresszió. Pszichológus, pszichiáter segíthet.
2018. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pszichiáter teletöm gyógyszerekkel, amiktől nem leszel jobban, viszont egy életre megbélyegez a kezelés. Ennyi idősen inkább titkold ès reménykedj, hogy hátha kinövöd.
2018. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!