Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság érzés ellen?

Állandó fáradtság érzés ellen?

Figyelt kérdés
Voltam csomó vizsgálatom, futok, szedek vitaminokat, normálisan érkezek és nagyon kimerültnek érzem magam nap közben. Mit csináljak, hogy javuljak?
2021. jún. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszerensen sportolok, és egészségesnek érzem magam, mellesleg a vizsgálatok is ezt mutatják. Ennek ellenére leülök egy helyre és ha nem érdekes dolgot csinálok akkor 10 perc után el kezd leragadni a szemem. Eddig nem sikerült rájönnöm hogy mi lehet az oka, de már évek óta ez van. Aludj egyet délután és jobban leszel. Nem tudok más tanácsot adni, nekem az szokot segíteni. A vérnyomásra szoktam gondolni hogy túl alacsony és amiatt lehet állandó fáradtság érzésem.
2021. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az alvásod rendben van, kérdező? Étkezések utáni hangulatváltozás nem jellemző? Libidócsökkenés? Váladékképződés a garatban? Széklet állagának/mennyiségének változása?
2021. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki sokat és szedj sok vitamint!!!:)
2021. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj nem olvastam el rendesen
2021. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleget alszol?
2021. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!