Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gáz ha szeretnék rászokni...

Gáz ha szeretnék rászokni arra hogy a munkahelyemen kakiljak?

Figyelt kérdés

Három hete dolgozom a cégnél (első munkahelyem egyetem után, eddig csak diákmelóztam 4 órákban), reggel kilenctől este hatig, mostanában ahogy ma is előfordul, hogy nap végére nagyon rám jön de nem merek elmenni, nehogy szagot hagyjak, meghalljon valaki stb. értitek. Mindig hazaszenvedek valahogy de ez nem tartható így.


Szóval a kérdés főleg lány/nőtársaimhoz szól, hogy ti elmentek munkahelyen? HR-en vagyok, a kollegák 90%a nő nálunk, szóval így ennek fényében érdeklődöm, ezt is vegyétek figyelembe mielőtt valaki lehurrogna hogy természetes dolog. Szellőztetni se nagyon lehet mert az egekben az ablak és az bukóra van nyitva mióta is dolgozom.



2021. jún. 22. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es

Nem budit, hanem budiba.

2021. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!