Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van állandóan hányingerem?

Mitől van állandóan hányingerem?

Figyelt kérdés

1-2 napja folyamatos hányingerem van. Vagyis inkább olyan időszakosnak mondanám. Van, hogy pár óráig semmi bajom aztán megint elkezdődik és akkor pár óráig meg hányingerem van de iszonyatosan. Sokszor már azt érzem menten elhányom magam mégse jön semmi. És ez már 2 napja tart és nagyon zavar mert akadályoz a napi tevékenységeimben. Gondoltam arra is, hogy alkohol miatt lehet de ilyen sokáig nem lehet rosszul lenni alkoholtól pláne úgy, hogy nem is hánytam.

Terhesség kizárva.

Mitől lehet ez és mivel csillapítsam?

Orvoshoz már van időpontom vizsgálatra de addig is ki akartam írni ezt a kérdést hátha más is volt hasonló helyzetben.



2021. jún. 26. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, összefüggésbe tudod hozni bizonyos ételekkel? Glutén pl.

Nálam ez hasfájást, hányingert okoz. De majd az orvos tud segíteni, remélhetőleg.

2021. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy étel intolerancia.

Mindenfélét szoktam enni.

Glutén, laktóz, fruktóz. Egyik sem marad ki az étkezésemből.

Hát majd az orvosnál kiderül.

2021. jún. 27. 14:03
 3/3 anonim válasza:
Nekem ez akkor van amikor álmos vagyok, abból ítélve hogy mikor írtad ki ezt a kérdést, nem alszol eleget.
2021. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!