Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Néhány napja a közérzetem olyan, hogy szinte jellemezni sem tudom... Tudnák aludni egész nap(eddig ilyen sosem volt, bár most sem hagyom magamnak). Az étvágyam is hol van, hol nincs. Ha eszek is akkor csak keveset. Néha jön egy huzat akkor olyan jó kedvem van, hogy kicsattanok, picivel késöbb meg elnyomott leszek.

2-3 napja figyeltem/vettem észre magamon ezt. Gondolkodtam, hogy miért lehet.. Eszembe jutott, hogy a munkahelyemen nem rég (kb 3 napja) a hegesztést az eddigi Argon gáz helyett most Héliummal kevert gázt használunk. Lehet, hogy a szervezetemnek nem tetszik? Vagy ez nem lehetséges? Vagy az időjárás miatt lehet?

Köszönöm ha tudtok segíteni.



2021. jún. 27. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Amugy nem a kanikula miatt van? Iszonyuan megterhelo.
2021. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* tudnék. És az időjárástól van, én is ilyen vagyok. Napközben mint akit agyonvertek, este meg elkezdek pörögni.
2021. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a gáz változott, vagy az anyagösszetétel is?
2021. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Sokkal inkább az étkezéssel függ össze.
2021. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!