Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez?😔Lehet köze ennek...

Mi lehet ez?😔Lehet köze ennek a depresszióhoz is? (mert amúgy depis vagyok) 16/L

Figyelt kérdés
Ma olyan fáradt voltam hogy valami borzasztó! Suliba sem tudtam menni. Ahogy le teszem a fejem már alszok is.. Nem bírok felkelni.. A múlt éjszaka ezelőtt 2 nappal igaz hogy nem aludtam semmit. Utána meg mentem suliba,a tegnap. Az előtt meg aludtam egy teljes napot. (amúgy meg nagyon rossz idő is van) ülve is el alszok. Nem tudom mi lehet velem.

2020. okt. 13. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én elmenném a helyedben vérvételre, hátha kiderül mi hiányzik a szervezetedből. Ha már iskolába se tudsz menni a fáradtságtól az már gond.
2020. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak érzékeny vagy az időjárásra. Ilyenkor én is nagyon nyominak érzem magam.
2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj sokat a levegőn.

Egyél hagymát, stb...

2020. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #1, én is gondoltam elmegyek vérvételre. ❤️
2020. okt. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!