Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A telihold miatt nem tudtam...

A telihold miatt nem tudtam aludni :S Kire milyen hatással van ez az 'esemény'?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt reggel 6-kor sikerült elaludnom (nagynehezen), tegnap pedig hajnal 5-kor(3 órás forgolódás után).

Általában teliholdkor mindig ez van :S Rátok milyen hatással van?


2010. aug. 26. 22:20
 1/8 anonim válasza:

Én amúgy se tudok jól aludni, teliholdkor pláne nem. Előtte reggel jó korán felkelek és mostmár nincs annyira gond vele.

De régen én is 3-4-ig forgolódtam.:S

2010. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ah.Dettó.Én is alig tudok ilyenkor aludni.Tegnap meg tegnapelőtt óránként felkeltem.De tesóm is.Szóval áá :S
2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy annyira nem gáz, mert én ilyenkor úgy érzem, mintha feltöltődnék energiával, ezért is nem megy az alvás, mert az agyam folyamatosan jár :)
2010. aug. 26. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Na én meg a vekkerrel vagyok így. Nem tudok aludni tőle, és borzasztó rossz hatással van rám.
2010. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne is mondd! Az a legnagyobb ellenségem! (a hold csak utána)
2010. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vekker? Ugyanmár! :D Csak egy jól irányzott rúgás... :)

A holdat sajnos nem lehet ilyen módon elintézni :S

2010. aug. 27. 00:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én sem tudok ilyenkor aludni,mert hiába alszok el, mindig felébredek, jár az agyam. De ettől függetlenül reggel kipihent vagyok. Ez kiskorom óta így van.
2010. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem teliholdkor nagyon sokat futni van kedvem, tele leszek tőle energiával!!!!
2010. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!