Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni, vannak...

Nem tudok aludni, vannak természetes altatók? Pl, olyan teák amelyek altató hatással vannak?

Figyelt kérdés
Nem tudok éjszakánként aludni, és nem szeretnék altatót szedni, mivel terhes is vagyok, de nyugtalanul vagy egyáltalán nem alszom.
2011. szept. 29. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Citromfű tea. Kipróbáltam. Bevált. A várandósság miatt bekövetkezett hormonális változások okozzák nálad. Nálam meg a változókor-:) Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
2011. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hársfa,menta,citromfű,csipkebógyó,
2011. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valeriana, bróm ha súlyos eset
2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de már két hete alig birok aludni, vagy ha alszom is akkor is hülyeségeket meg rosszakat álmodok.
2011. szept. 29. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A hormonok tudnak ilyen gubancokat okozni, na meg az aggodalmaskodás is. Figyelj oda kicsit, hogy a napközben jelentkező szorongást okosan kezeld. Ha minden rendben van az állapotoddal, ne félj nem lesz semmi baj később sem. Minden jól van, ahogy van, és gondolj a születendő gyermekedre. Azt mondták mifelénk a régi öregasszonyok, hogy:"Ha az Isten kecskét ad, ad hozzá legelőt is!" remélem érted.
2011. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ezeket csak gyógynövényboltokban lehet kapni? vagy bármelyik boltban? vagy csak gyógyszertárban?
2011. szept. 29. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki az orbáncfűteát...nekem bevált anno :) Gyógyszertárban is kapható, de gyógynövényboltban is, sőt nagyon bevásárlóközpontokban is.
2011. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha bemész egy patikába, elmondod, mi a gondod, szakember azonnal tudja mit adjon az állapotodra tekintettel is.

rengeteg gyógynövényalapú szer van, ami segíthet.

2011. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam elmegyek a védőnőhöz, csak mondom előtte itt tájékozódom, hogy milyen lehetőségek vannak.
2011. szept. 29. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb szupermarketekben is találsz gyógynövényteákat, és minden patikában vénymentesen kapható tabletta formában a valeráiána (azaz a macskagyökér).

Enyhe nyugtató hatású, ugyanúgy, mint az orbáncfű, a citromfű, a levendula, a komló.


Nekem elalváshoz egyik sem használt soha.

2011. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!