Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régi kínos pillanataim kisérte...

Régi kínos pillanataim kisértenek, voltál már így?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki, de engem már betegesen kísért a múltam... tudom mindenki át esik a “cringe” korszakán de nekem olyan gáz emlékeim vannak hogy évek óta kisértenek és így érett fejjel tényleg az őrületbe tudnak kergetni, és mikor látok valakit az utcán azon a helyen ahol felnőttem képes vagyok elszégyelni magam mert egyszerűen annyira rossz hogy xy ember látott akkoriban... (kínos emlékek, szègyenérzet ezeket nem úgy kell érteni hogy valami olyan tettem ország világ előtt ami nagyon a legalja szimplán 7-14 éves koromig nem igazán voltam magamnál vagy én nem is tudom mit hittem de irtó gáz volt szinte minden mozdulatom
2021. júl. 14. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egész életem cringe.
2021. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én negyvenhez közel így vagyok.
2021. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon átérzem. Mindig meglepődöm, amikor amikor azt mondják mindenkinek van 1-2 kínos élménye. Lol. Velem mindennap történt/történik valami gáz, amik sajnos elég gyakran eszembe jutnak...

Én is folyton cringelek emiatt.


Úgy találtam meg a kérdésed, hogy szándékosan rákerestem arra a szóra, hogy "kínos", mert épp az imént idéztem fel egy külföldi ismerősömmel. Ne tudd meg... olyan szánalmasan, röhejesen és kínosan viselkedtem így visszagondolva, hogy arra szavak nincsenek. Teljesen befeszültek az izmaim, szeretnék elsüllyedni szégyenemben, még így 7 év után is, úgy is, hogy tudom hogy az illető már nem emlékszik rá.

Persze nem ez az egyetlen élményem, csak most ez jutott eszembe.

Komolyan, velem mindig történik valami kínos, akár telefonálás közben is. Állandóan. Rettenetes.

2021. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó teljes mértékben át érzem a rettenetes nem is kifejezés erre. Esetleg neked nincs szociális szorongásod?
2021. aug. 3. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
De, van. Sejtem hogy köze lehet hozzá :(
2021. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!