Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szervi baj okozhat...

Milyen szervi baj okozhat pánikot, mi a pánikbetegség lelki oka, mi ad gyógyulást, ha valaki ezzel küzd?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 18:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én egyből az okot szeretném gyógyítani, tehát mi a gyógyulás, ha régen nem voltam pánikbeteg, de felerősödött?
2021. júl. 15. 18:48
 2/12 anonim ***** válasza:
2021. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezeket kívül van egyéb dolog, amivel megszüntethető? 15 éve szedek gyógyszert és mellette jönnek ki ezek a félelmek, pánikok főleg ahol sokan vannak ott jön elő, de biztos valami szervi dolog lehet (vegetatív idegrendszer), ami kiváltja ezt.
2021. júl. 15. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Egy kínai gyógyító mester erre konkrétan azt mondta -nagyon sok ilyen kérdést kapott Európából és az USA-ból, valamint egyre több ember keresi fel ilyesmivel napjainkban- hogy a szervek között információs kapcsolat van, (pl a szem és a máj között, ezért ha a máj beteg, vagy gyenge az energiája, akkor a szem ezt jelzi).

A pánikbetegséget (és az insomniat is -az álmatlanságot-) az okozza, úgy a szív és az agy közötti információs csatorna nem működik megfelelően, elzáródasok vannak.

Itt nem fizikai blokkokra kell gondolni, hanem ha erős érzelem, egy kép, valamely információ elzárta a csatornát.

Annyi a feladat, hogy az agyadból, a fejed közepéből próbáld nézni a szíved...mintha a lelki szemeiddel néznéd...erőlködés nélkül..próbáld látni a szíved.

Ezt naponta legalább fél órát érdemes végezni, és pár héten keresztül, mindenképpen a lelkierőd növekedését fogod tapasztalni, és nem mellesleg ez egy meditáció is, aminek egyéb jótékony hatásai vannak.

2021. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazán értem. Nekem olyan dolgot írjatok ami másnál is működött, egyszerű dolgokat, amiket meg lehet csinálni, nem ilyeneket, mert ebből semmit sem értek, köszönöm.
2021. júl. 15. 19:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15 éve szedsz rá gyógyszert, akkor már simán okozhatja tolerancia elvonás. Ez azt jelenti, hogy már hozzászokott a szervezeted a gyógyszerekhez, és fix adag szedése olyan, mintha lassan csökkentenéd, mert ugyanahhoz a hatáshoz már emelni kellene. Antidepik, nyugtatók tolerancia tünetei a szorongás, pánik, stb. Nem akarok regényt írni, rengeteg több oldalas cikk van a neten a témában. Szervi ok: agy, idegrendszer.

Értek a témához, MIUTÁN utánaolvastál, és kérdésed marad, írj nyugodtan privátba. De nem akarom az egész anyagot bepötyögni, mert hosszú és összetett. Szóval olvasgass, tanulj, és utána kérdezz.

2021. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

6-os

Egyáltalán nem értesz hozzá, az antidepresszánshoz nem lehet hozzászokni, azt nem kell emelni, az a nyugtató. Én nem csak olvasgatom, ha szedtem/szedem őket.

Kérdező

Milyen gyógyszereket próbáltál eddig?

2021. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én Rexetint szedek 15 éve, most felemeltük tavaly az orvossal, de lehet, hogy meg kéne még emelni. ehhez hozzá lehet szokni, mert elvonási tüneteket okoz, hiáb azt mondják, hogy nem, nálam igen.
2021. júl. 16. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg fajta SSRI van még, nem mindig az lesz a jó, amit elsőre kezd szedni az ember. Én szertralin hatóanyagút szedek 10+ éve és soha nem kellett emelni.
2021. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én most megemeltem mert ehhez szoktam hozzá, remélem segít, 40 mg-ot beszéltük az orvossal, most én magamtól 60-at szedek, remélem ez elég lesz ilyen feljövő félelmekre, pánikra, iszonyatra a tömegben.
2021. júl. 16. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!