Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szervi baj okozhat...

Milyen szervi baj okozhat pánikot, mi a pánikbetegség lelki oka, mi ad gyógyulást, ha valaki ezzel küzd?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne ezeket pontosan tudni, sajnos nagyon sokan szenvednek ilyentől. :(
2021. dec. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Orvos amit felírt azt szedem, Rexetint, ennyi. Az orvosok nem is tudják, nem ismerik ezt a betegséget, ők még nem élték ezt át, honnan is tudhatnák? Ezért van ez a sok félrediagsznosztizálás, meg mindenféle dolgokat írkálnak a gépbe rólam szájízük szerint.



Hogy lehet akkor ezekben bízni, ŐSZINTÉN?



Csak át kell gondolni a dolgokat ás ré lehet jönni hogy az orvos nem fog kérdezősködni meg sem hallgat legtöbb.



EGY ORVOS 15 RUGÓ EGY ALKALOM, AZ ALATT EL TUDOM MONDANI EZT AMIT LEÍRTAM ÉS NEM TÖRTÉNT SEMMI.



E-mailekre nem is válaszolnak, azt írják, hogy nézzem meg az áraikat aztán menjek el egy alkalomra. De semmi sem történik, csak felirkálja szájíze szerint a dolgokat és kséz. Meg beszélgetéssel próbál valamit kihozni ebből, ami megint semmire sem hat. Én akaok fizetni de csak oylannak aki tapasztalt ilyenben.

2021. dec. 16. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!