Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Édesanyám rengeteget ül és...

Édesanyám rengeteget ül és fekszik, alig mozog. Elég gyenge, de nyilván ez tudható annak is, hogy keveset mozog. Milyen vitamin lehet az, amitől egy kicsit erőre kapna?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 11:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. szept. 8. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy valamicskét javult az állapota azóta Édesanyádnak! :)


6-os és 8-as válaszoló voltam.

2021. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem, az ápolási osztályon van. Nem rosszabbodik de nem is javul. Sajnos nem tudom őt egyedül hagyni, muszáj, hogy legyen felügyelete, mert nekem meg dolgoznom kell.
2021. szept. 9. 18:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor már csak annyit tehetsz, hogy amikor csak lehet, meglátogatod, figyeled, evett-e aznap, ill. itatod-eteted a kedvenc ízeiben, s esténként ellenőrzöd, esetleg kellene-e már pelenkázni (ez, bizony, előbb-utóbb bekövetkezik). Ellenőrzöd, a takaró alatt nem fogyott-e, nem vizes-e a lepedője. Mesélsz, olvasol Neki érdekes dolgokat. Ha elkapott valamit, és netán nem tudod ellenőrizni, h. kap-e gyógyszert, Neked kell pl. ACC-600 port esténként feloldva megitatni Vele. Ha valamin felháborodnál az "elfekvőn", próbáld magadat visszafogni, és a lehető legkedvesebben rábírni a nővért/orvost a teendőik ellátására, h. a beteg ne izgassa fel magát egy esetleges perpatvar miatt.
2021. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!
2021. szept. 19. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!