Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha antibiotikum miatt nem...

Ha antibiotikum miatt nem találtak a vizeletemben baktériumot mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene tenned bármit is? Egészséges vizeletben nincsenek baktériumok.
2021. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de azt írta negatív de baktérium tenyésztést gátló anyagot is talált benne. Mert előtte antibiot szedtem.
2021. júl. 27. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Végigcsináltad az antibiotikum-kúrát és nem szűntek a tüneteid?
2021. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szedted, hogy elmúljon. Örülj neki.
2021. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben de ne csinaljak egy kontrollt esetleg? Mert meg néha mindig faj pisiles előtt.
2021. júl. 27. 00:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre várni kell, amíg teljesen kiürül. Mikor hagytad abba?
2021. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, de ha ez téged megnyugtat, csináltathatsz egy kontroll vizeletet.

Ha még mindig fáj pisilés előtt, akkor ajánlom a Tőzegáfonyát.


Például, én ezt szoktam szedni: (hacsak érzem, hogy kezdődne, már szedem is be, és rögtön hat)


[link]


Amúgy meg minden antibiotikum kúra után nem árt a belek rendbetételére egy kis probiotikum. Ezt csak úgy mondom. :)

2021. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már 6 napja abbahagytam. Tehát szerintem már biztos, hogy kiürült. Mind 1 reggel viszem a mintát.
2021. júl. 27. 00:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Tőzegáfonya kapszulat én is szedtem. Nem rossz találmány. Plusz kamilla teát is ittam napi 2 szer. Plusz nagyon sok folyadék. Hat igen ez a hugycső fájdalom; eléggé érdekes. Nemi dolog nem lehet mert már rég volt bármi is, akkor pedig voltam szűrésen. Strandon már 4 éve nem voltam se uszodába sehol. Egyedül elek, tehát közös használati dolgok nincsenek.‘szóval érdekes...
2021. júl. 27. 00:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet prosztata...krónikus gyulladás. Mondom: lehet.
2021. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!