Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok baktériumot találtak a...

Sok baktériumot találtak a vizeletemben. Ezért elküldtek vizelet kitenyésztésére. Aminek csak 14. -én lesz eredménye és csak akkor tudnak adnak rá antibiotikumot. Akkor már 38 hetes és 4 napos leszek. Mi van ha addig beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Nem kap el valamit a baba? És ha akkor indul be mikor szedem a gyógyszert nem árt a babának? Segítsetek! Ti már voltatok így? A védőnőm szerint nem ajánlatos az utolsó 4 hétben gyógyszert szedni mert akkor már át megy a placentán a babához! Nagyon izgulok,hogy most mi lesz!
2008. ápr. 4. 10:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Amíg nem kapok gyógyszert van valami ami jó rá? Esetleg kammilla tea?
2008. ápr. 4. 10:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy nagyon sokat igyál,amennyit csak magadba tudsz dönteni,mert az kitisztíthat.A kamilla tea jó ötlet!
2008. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A babának nem lesz semmi baja ne izgulj, de a tenyésztés jó dolog, hogy célzottan tudjanak kezelni. valószínűleg arra kíváncsiak, hogy hat-e a penicilin, mivel leggyakrabban azt szokták adni terheseknek, mivel az nem bántja a babát. Addig sok folyadék, citrom, mert az savanyítja a vizeletet, az a lényeg, hogy sokat pisilj, az átmossa a hólyagodat. Ne izgulj a babának nem lesz semmi baja, téged meg kikezelnek majd, max 5 napig kell majd szedned gyógyszert.

Boldog babvárást, gyógyulj meg!!!!

2008. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Cran-c tablettát. Lehet szedni terhesség alatt, 100% tőzegéfonya kivonat és hugyuti fertőzésre kiváló. Fertőtleníti a hugyutakat és irtja a bacikat! Napi 1 vagy 2 tabi 1-1.5l vizzel. Nagyon tudom ajánlani én akinek folyamatossan hugyuti fertőzéseim voltak, sajnos terhesség 6. hónapjáig is és folyamatossan antibiotikumokat szedtem. Ekkor olvastam a Cran-ről és miota szedem semmi bajom, a dokim meg ki van akadva (jó értelembe)
2008. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!