Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítségre lenne szükségem?...

Segítségre lenne szükségem? Ért egy nagy trauma pár évvel ezelőtt. Pont most van az évfordulója és amúgy már jól vagyok emiatt, de most előjött az összes emlékem. Pár napja rémálmaim vannak, szédülök és a félelemtől remrg a lábam.

Figyelt kérdés
Úgy érzem szétrobban a fejem a benne kavargó gondolatoktól amiket sehogy sem tudok elterelni. Borzalmasan álmos vagyok, alig tudok felkelni és bármit csinálni. Egész nap rettegek, hogy elájulok, annyira kába vagyok és megszédülök. Ha valaki élt már át hasonló helyzetet és volna valami tanácsa ami megkönnyítené ezt az időszakot az nagyon jól jönne. Iszonyatosan szenvedek.
2019. dec. 19. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem vállalod be a traumafeldolgzást, akkor ez csak rosszabb lesz. Írhatsz privátot, ide nem írok semmit.
2019. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam már köszi jól vagyok kivéve az évfordulót. Egyebként nem tudom milyen trauma feldolgozást kéne bevállanom? Jártam tőbb pazichológusnál, pszichiáternél.....akik sosem éltek át hasonló dolgot és annyi hülyeséget hordtak össze amennyit még életemben nem hallottam. Volt amelyik csak szimplán lesajnált. Ha ez lett volna a traumafeldolgozás akkor kipipáljatjuk.
2019. dec. 19. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Átmeneti depresszió lehet. Ha nem segített a beszélgetős pszichoterápia, akkor valószínűleg csak a gyógyszeres kezelés segíthet. Kérd meg az orvosodat, hogy írjon fel valamilyen nyugtatót vagy antidepresszánst az állapotodnak megfelelően.
2019. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvos nem írhat fel ilyesmit. Drogelosztóhoz meg már nem járok. Próbáltam régebben a bogyóit de bozalmas mellékhatasai voltak. Ha rajtam múlna betilatanám az összeset mert pozitív hatásuk semmi nem volt. Köszi a "jó" tanácsot. Meg akarsz ölni?
2019. dec. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!