Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 1-2 hónapja rosszul érzem...

Már 1-2 hónapja rosszul érzem magam folyamatosan. Minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés
Először olyasmit vettem észre, hogy pár óra alvás után felkelek magamtól erős hányinger miatt, és remegek. Olyankor fent vagyok 1-2 órát, amíg jobban nem leszek, legyezem magam, vagy letussolok. De kb 2-3 hete van, hogy nappal is rámjön ilyen rosszullét, mintha leesne a vérnyomásom, az ájulás kerülget és a hányinger. Alig tudok enni, mert attól is hányingerem lesz, ha teleeszem magam. Emiatt sajnos lefogytam kicsit. Nem érzek semmi fájdalmat, inkább csak bepánikolok a rosszullét miatt, néha a sírás is kerülget miatta. Egyre gyakrabban rámjönnek ilyen hullámok, és már félek a házat is elhagyni. Szerencsére amúgy nem ájultam el, és nem is hánytam pár éve, de ijesztőek a panaszok. Minek a tünete lehet? Még tavasszal nem voltak ilyen tüneteim, nyár kezdetével kezdődött el. 21/L
2021. aug. 7. 16:17
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyunk orvosok, ezért kb csak guglidoktorhoz hasonlóan ijesztgetni tudnánk. Az éjjel jelenkező hányinger meg a fáradtság bárminek is lehet a tünete, komoly meg nem komoly dolgoknak is, szerintem mindenképp keress fel egy orvost. Jobbulást!
2021. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos tūnetek hasonlítanak a pánikbetegség tüneteire, de hidd el, az orvos jobban meg tudná mondani. Mi csak találgatunk, még egy képzett orvos sem tud látatlanban csak a tūnetek alapján biztos diagnózist adni.
2021. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!