Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy a szívem...

Mitől lehet, hogy a szívem néha fáj?

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj volt felvennem a Covid oltást 1 hónapja, és kb azóta tart, hogy 2naponta a szívem elkezd fájni vagy szúrni, néha mintha összeszorulna. Nem vagyok annak a híve, hogy az miatt lehet, de sajnos már a szervezetem is úgy reagált a beadásásra, hogy összecsuklottam és rángatózni kezdett a testem meg a szemem is, a másodikat már ez miatt fekve kellett felvennem és azóta tart ez a szív ügy. Elég kellemetlen érzés néha meg is ijedek, mert azt hiszem mindjárt szívrohamot kapok. Orvoshoz nem tudok vele egyenlőre menni, mert költözési okok miatt meg van itthon szüntetve a betegkönyvem, de csak 1 vagy 2 hónap múlva tudok kiköltözni, így nem tudok elmenni, de minden alkalommal egyre rosszabbnak érzem...Utána olvasni annyira nem szándékoztam, mert amit a neten ír nyitódik a koporsó tudjátok :D Ha valakinek volt hasonló vagy tudja mitől akkor azt megköszönném. Természetesen el fogok vele menni orvoshoz amint tudok, csak addig hátha valakitől valami tippet kapok az érzés enyhítésére.

2021. aug. 11. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
a szíved nem fájhat csak körülötte az idegek
2021. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kardiológia kellene
2021. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
A szívben nincsenek érző idegvégződések.
2021. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja értem. Akkor az idegek fájnak körülötte.
2021. aug. 11. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy ne ijedj meg, az nem tesz jót a szívnek. Így ahogy leírtad a rövid távú hatásokat nekem úgy tűnik hogy érzékeny voltál az oltásra.

Kardiológiára szerintem menj el a biztonság kedvéért.

2021. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor a kardiológiára megyek, köszi :)
2021. aug. 12. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Pfizert kaptad? Hány éves vagy?
2021. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kínait kaptam, azt vettem mert állítólag azt se nem árt se nem használnak mondják. Továbbtanulás miatt muszáj volt felvennem, magamtól az istenért se akartam volna. 20 éves vagyok
2021. aug. 12. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Egyik sem árt.

A kínai oltásnál leginkább a 60 év felettieknél nem alakul ki védettség. Fiataloknál viszont ugyanúgy kialakul a védettség a kínai oltásnál mint a többinél. Egyik ismerősöm (fiatal, kínait kapott..) csinált tesztet és nagyon magas volt a védettsége.

2021. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!