Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitöl lehet? Ha nemalszok 1...

Mitöl lehet? Ha nemalszok 1 napig roszul vagyok. Szédülök zavartnak érzem a fejem hányingeremvan keserü a szám ha utána alszok 2 orát jol vagyok sürün érzen hogy majd kiesik a szivem ugy kalapál hogy fáj de nemtudom lasitani?

Figyelt kérdés
tegnap szájsebészeten voltam kivésték 1 fogam.jol.birtam de aztán othon 1 perc alatt nagyon roszul lettem hirtelen.ömlött rollam a viz szédültem hányinherem lett utána 3p re rá elmult illetve 5 éve nyálkás a székletem gyümölcsöt zödséget magvakat nememésztem meg és keserű a szám egybe füghet? voltam 3 éve dokinál nentaláltak.semmit az egész idegileg lehet? 22/f
2014. dec. 3. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
irásért bocsi telorol irtam most is ugy félek mert még van sok rosz fogam és semmihez sincs kedvem nagyon.félek hogy begyulad vagy valami más bajom lesz :(
2014. dec. 3. 16:44
 2/3 anonim válasza:

Lehet idegileg is.


Ugye az agy amikor dolgozik egy bizonyos váladékot termel ami alváskor ürül ki ezért ha nem alszik az ember akkor súlyos következményei is lehetnek. Egy átlag ember 2, talán 3 napot is kibírhat utána már fellépnek tünetek, fejfájás, reakcióidő csökkenése stb. Lehet hogy a te szervezeted pont nem az átlag és az átlagon felüli közé tartozik hanem pont ellenkezőleg egy napot se bírsz ki rendesen ezért vagy rosszul, de ez nem biztos! Mivel nem emészted meg a zöldségeket, magvakat és gyümölcsöket vitaminhiány is lehet, azokat fontos lenne pótolni. Rég voltál dokinál, ami akkor lappangott mára már "kifejlődhetett" javaslom menj el újra mond el neki rétszeletesen a problémát és meglátjuk mi lesz. Sok szerencsét!



Egy válaszoló

2015. jan. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és utolag is Boldog ujjévet
2015. jan. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!