Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomás ellen mit...

Alacsony vérnyomás ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Mindig 100 alatt van a vérnyomásom, (most pl 96/60) a pulzusom is 90-95 körül mozog, mit lehetne ellene tenni?🥺 Állandóan fáradtnak érzem magam, a kávét nem szeretem.

2021. aug. 21. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A kávét én sem szeretem, koffeintablettát szoktam helyette bevenni napi 2db-ot, így nekem olyan, mintha ittam volna
2021. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Háziorvos mit javadolt?
2021. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A leghatásosabb és egészségesebb is, mint bármilyen koffein, ha elkezdesz sportolni, attól az érrendszered lesz jobb, emiatt a vérnyomásod is meg a pulzusod is normalizálódik.
2021. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Mennyi folyadékot iszol? Gyógyszert szedsz, ami esetleg lejjebb viheti? Ha keveset iszol attól is lehet alacsony.

Nekem 100/60 körül van, de nem ritka a 95/55 sem. Probalok többet inni, a kardioligus szerint az feljebb viszi.

Igaza lehet, 2 pohár víz után 110 fölött van.

Ezenkívül rendszeres testmozgas.

A koffein a pulzust emeli nem a vernyomast.

2021. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Vegyél fel egy komoly hitelt, majd mondjál fel a munkahelyeden.
2021. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es igen, sajnos elég kevés vizet iszok🥺 Kb. 0,5 vagy 1 liter


Próbálok minden nap mozogni, heti 3-4x csinálok erősítést, a többi napon meg elmegyek sétálni.

2021. aug. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!