Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy ilyenkor, amikor a napi max. Hőmérséklet 3 C fok, akkor azért nem kellene még mindig nap mint nap kivinni a gyerekeket az udvarra játszani az óvodában?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 05:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ebben az időben még bőven fel lehet öltöztetni úgy a gyereket, hogy ne fázzon kint. Overál, füles sapi, bundás csizma és mehet. Azért kell a napfény is a gyereknek.
2016. nov. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen, csak te gondolod. Az óvodában nem tudom mi a szabály, de a bölcsődében mínusz 4 fok, amíg ki kell vinniuk a gyerekeket levegőzni-hacsak nem esik, vagy nincs vihar.
2016. nov. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nyugodtan ki lehet vinni őket. Nálunk csak esőben, csúnya szélben nem mennek ki. Azért mert hidegebb van, még játszhatnak kint. Vagy te majd hóban se engeded ki a gyereket szánkózni/hóembert építeni? Legszebb téli emlékeim között van, amikor szinte megfagyott kézzel és lábbal star wars hóbunkert építettünk a testveremmel. Azt sem plusz 20 fokban, napsütésben madárcsicserges mellett csináltuk. 😁
2016. nov. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2016. nov. 30. 06:20
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekek szervezetének nagyon fontos a levegő. Nem véletlenül van benne a napirendükben a mindennapi levegőzés. Ilyenkor nyilván nem 2 órára mennek ki, hanem csak rövidebb időre. Én meg azt sajnálom, hogy 10-15 fokban már nem viszik ki őket csak egyszer, délelőtt.
2016. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Bölcsődében dolgozom, és minden nap tízórai után kivisszük a gyerekeket, és ebédig kint is vannak (kb másfél óra). Jól fel vannak öltözve, és úgyis végig mozognak. Két óvodás gyerekem van, őket is kiviszik, és örülök neki. Aztán délután szintén kint vannak vagy az udvaron, vagy együtt megyünk valahova sétálni. Kell nekik a levegő, meg a mozgás. Majd ha iskolások lesznek, úgyis be lesznek zárva szinte egész nap. Hadd használják ki ezt az időszakot!😊
2016. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Babakent kint altattam oket minuszokban is.


A friss levego mindig javukra valik. Minden nap ki kell menni.


Nalunk is kint vannak az ovisok egy orat legalabb. Setalni mennek, jatszoterre stb.

2016. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk ilyenkor nem nagyon viszik ki a gyerekeket. Mondjuk tegnap tegnapelőtt eléggé fújt a szél is, de nem voltak az udvaron.
2016. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
ha esik, vagy eső után nagy sár van kint, csak akkor nem mennek. ilyenkor a homokozó már le van takarva, tehát nem fognak leülni a hideg földre, szaladgálnak... és alig várják már a havat, hogy lehessen az ovi udvarán hóembert építeni. akkor is kevesebb lesz, mint 3 fok.
2016. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
és közben eszembe jutott, hogy még korizni is járnak az ovival. ott is elég hideg van ;)
2016. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!