Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mióta megkaptam a 2. oltást (...

Mióta megkaptam a 2. oltást ( fél éve),iszonyatosan erős a menstruációm,de annyira,hogy egy éjszakai betét fél óráig elég. A munkahelyemen nem hiszik el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor sokszor kell kijárnom a mosdóba, van,hogy fel se bírok kelni reggelente, és hiába voltam orvosnál, nem talált szervi elváltozást, tehát igazolni sem tudom,hogy ilyenkor hogyan és mennyire nagyon betegeskedek. Ki akarnak rúgni,mit tegyek?
2021. szept. 11. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős orvoshoz kell menni, azaz magánba. Nincs teljesen kizárva, hogy az oltás okozott valamit, de inkább valami komolyabb probléma húzódik a háttérben.
2021. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ez főleg a Pfizer mellékhatása és el is ismerték.
2021. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Pfizert kaptam májusban , nekem is erősebb volt az első nap illetve hosszabb lett a ciklusom a nyáron. Ebben a hónapban viszont már kezd hasonlítani arra amilyen előtte volt tehát nem vérzik olyan durván. Ha az orvos nem tud vele mit csinálni, akkor te sem, max elmész más orvosok véleményét is kikérni.
2021. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Haha. 🐏
2021. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!