Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy hamarabb...

Mit csináljak hogy hamarabb legyen vége a menstruációmnak a kirándulás alatt vagy valami más megoldás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most érkeztünk meg a tengerre táborba 5 napra és ma reggel megjött. Lehet talán attól jött meg egy kicsivel korábnan mer ideses voltam mert még sosem jártam. Hogyan fogok így fürdeni? Tampont hoztam de még sosem használtam. Félek hogy el lesz így rontva a vakációm!

2015. júl. 24. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok vizet,sokszor pisilj,gyorsabban távozik,más ötletem nincs,nincs erre módszer.Nagy méretű tampont tegyél be,sűrűn cseréld,és nem lesz gond.
2015. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosem hasznàltál még tampont, akkor ne a nagyméretűvel kezd. Próbáld ki a minit, aztán ha az megy, akkor lehet a normàlt is. Nem lesz elrontva a vakációd, de tampont muszáj lesz akkor használnod a vízbe.

A menstruációt sajnos nem lehet lerövidíteni :/

2015. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Tampon az egyetlen megoldás, ha fürdeni is szeretnél. cseréld, ha kijössz a vízből, bár ha még nem olyan erős a vérzésed, akkor nem ajánlott gyorsan ki be cserélgetni.
2015. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy kicsit amiatt is aggódok hogy elfogynak. Biztos el kell menjek valahova még venni. A tampontól meg kicsit félek mert még csak 14 éves vagyok.
2015. júl. 24. 09:52
 5/16 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudod megroviditeni sehogy, de ha furdeni szeretnel a vizben akkor a tampon muszaj. betettel nem lehet mert fertozest el lehet siman kapni es amugy sem higenikus. probald ki a mini tampont:)
2015. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én az első menzeszem óta használok tampont, akkor voltam 11 éves. (Muszàj volt, versenyúsztam). Nem kell semmitől félni, nem fáj, először kicsit kellemetlen lehet felhelyezni, ha nem vérzel eléggé és kicsit száraz. De ez orvosolható úgy, hogy ha bevizezed azt az ujjadat, amivel felhelyezed.
2015. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Am az is megoldás lehet,ha krémezed az ujjad. Persze ha nem elég a víz. :-)
2015. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy már a témához nem nagyon passzol de valakikkel meg kell osszam: Alig várom már hogy haza érjék! Már első nap ez is csak egy a sok problémáim közül. Legközelebb akkor se mennk ék ottalvós táborba ha fizetnének! Az egyik szobatársam úgy horkol hogy még így délutáni alvásnál is megkeserítő az életem (nem tudom hogy élek így túl 5 éjszakát. Azzal kapcsolatban meg hogy mit fogunk csinálni gőzünk sincs. Azt sem tudom mire készüljek :'(
2015. júl. 24. 13:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Most enyhébben még valaki rákezdett! Ez a kirándulás eddig rosszabb mint a pokol!!!
2015. júl. 24. 13:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Na mendtünk a tengerre és felvidultam, de 5 nap még így is sok ahogy belegondolok.
2015. júl. 24. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!