Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik ha beveszek hamar...

Mi történik ha beveszek hamar még egy algoflexet?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nagyon fáj az ínyem vagy a fogsorom jobb oldalt és semmi nem segít rajta pedig fogászaton is voltam de nem találtam semmit. Ma bevettem egyet úgy fél órája de úgy érzem semmit nem hatott pedig korábban segített. Viszont 1-2 órát nem tudok lehet kivárni mert baromira kivagyok a fájdalomtól. Csak ez van itthon. Viszont nem tudom hogy teli gyomorra jobban hat vagy üresre? Mert korábban üresre vettem be. Természetesen fogorvoshoz ismét elmegyek de addig megőrülök.

2021. szept. 12. 10:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

19.esetleg érdemes lenne egy másodvéleményt kérni, hogy biztosan nem fogászati eredetű-e.

és ezt hogy lehetne kérni? mert lehet nem fogászati eredetű ahogy mondod.

2021. szept. 12. 17:41
 22/29 anonim ***** válasza:

Tipikus.

Fogd a gyógyszerre. Xard le a fogaidat, meg hogy mi bajod lehet. “Ah tuti hogy nem veszes, hat a fajdalomcsillapito elmulasztotta.”

Varjal akkor meg par honapot szerintem. Hatha kihuzzak a fel fogsorodat mert rohad mindenhol a fogbél.

2021. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22....írtam hogy hétfőn megyek is intézkedni. minek ez a stílus?

nagyon segítőkész vagy!

2021. szept. 12. 17:47
 24/29 A kérdező kommentje:
Viszont azt vettem észre ha fogat mosok sűrűbben mert sajnos elhanyagolom néha, akkor megszűnik a fájdalom.
2021. szept. 12. 22:32
 25/29 A kérdező kommentje:
már ott tartok, hogy ez lehet tényleg nem fogászati dolog, mert már az arc csontom is kezd kicsit fájdogálni, mert érzem pont a jobb oldalt a szemem alatti csontos résznél ugyanúgy nyilal. bár lehet fogászati de már az arcom is fáj.
2021. szept. 12. 22:59
 26/29 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy arc üreggyulladás vagy valami ilyesmi miatt fáj? Mert néha észrevettem, hogy ha jobb oldalamon fekszek akkor ott fáj és mintha feszítene az arcom de másik oldalt semmi bajom. De már nem is a fogamnál vagy az ínyemnál fáj hanem az arcom. Ezt hol lehetne megnézetni? bocsi a sok kommentért. Ma kezdett el fájni csak az arcomnál konkrétan.
2021. szept. 12. 23:12
 27/29 anonim ***** válasza:

A fogaszaton lehetne megnezetni elsosorban. :) Mint mondtuk, menj el fogaszatra. :)

A fogadnal lehet olyan gyulladas, amitol az egesz arcod fajni fog, mert kisugarzik a fajdalom. Nagyon nem akarsz fogorovoshoz menni, mi?

Arcureggyulladasnal az orcaidnal faj elsosorban es van mas tunet is, nem csak annyi, hogy faj az arcod.

2021. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nagyon nem akarsz fogorovoshoz menni, mi?

nem értem miért kell ezt gondolni...gond ha itt is kérdezek? és megyek természetesen..

2021. szept. 13. 13:28
 29/29 anonim ***** válasza:
Voltál?
2021. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!