Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradékony vagyok...

Nagyon fáradékony vagyok annak ellenére, hogy alszok 8-10 órát.Mi baj van velem?26/F

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Voltál orvosnál? Vérvételen?


Nagyon sok minden lehet. D vitamin hiány, B vitamin hiány, pajzsmirigy problémák, hormon borulás, inzulin rezisztencia, vas hiány stb stb

Sajnos csak így, hogy fáradt vagy, az nem sokat segít, hogy tudjunk segíteni.

2021. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt évszak váltásnál figyeltem meg magamon. Júniusban is ez volt. Régebben meg amikor vashiányom volt. De akkor már délelőtt 10 kor olyan voltam mint akit agyonvertek. Akkor mentem orvoshoz, hogy ez nem normális.
2021. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- időjárás változás

- évszak váltás

- rövidűlő nappalok

- ha beoltottad magad a pfizerrel annak mellékhatása a lelassúlás, gyakori álmosság, gyengeség, erről nem ír az újság de minden ismerősnél ez van aki ezt kapta, a többiről nem tudok nyilatkozni:)

2021. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérjél vérkép-elemzést. Valóban valami hiányozhat, illetve kevés van benne. Tippem a vas, amit majd c-vitaminnal kell bevenned.

Hacsak nem olyan vastablettát kapsz, ami már eleve a vitaminnal van kombinálva: Ferrograd-Fol 105mg/35mg

Mindezt a saját tapasztalatomból írtam ide.

2021. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják,de a Magyarok 98% a Jódhiányos.Lugol cseppet kell venni a patikába 5% osat.És 2-3 csepp naponta Nőknek kimondottan ajánlott a mell,és miómák ellen.
2021. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vizsgálatra
2021. szept. 26. 12:31
 7/7 Mézga Krisztina ***** válasza:

Vigyázz a jóddal! Mert ha pl. Hashimoto pajzsmirigy-alulműködéses autoimmun betegséged lenne, nem szabad jódot szedi. Ez uis egy állandó pajzsmirigygyulladás, amit felerősít a jód.

Sajnos ez - ugyan főleg a nők között - népbetegség, ezért feltétlen kérj TSH szint vizsgálatot is a vérből.

2021. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!