Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez koronavírus?

Lehet ez koronavírus?

Figyelt kérdés

Múlt héten már voltam táppénzen,mert fájt a torkom és náthás voltam.

Kedden mentem újradolgozni, ma úgy értem haza hogy fáj a torkom, szarazat köhögök, 38fokos lázam van és folyik az orrom. Lehet ez covid? Most a hétvégén kúrálom magamat :/ De ha szarul vagyok muszáj lesz megint táppénzre mennem. Csak hétfőn tudok orvoshoz menni


2021. szept. 17. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos ez covid
2021. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet az a tutti
2021. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengetegen betegek most. Egyetemista vagyok, előadásokon is rengetegen köhögnek, náthásak.. én is az voltam, most már a végén járok. Szerintem szimpla influenza. Persze 100%-ra így nem lehet megmondani
2021. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
3, az igen. És előadás közben nem áll fel senki, hogy odamenjen és egy székkel fejbecsapkodja a köhögőt? Hogyha az maszk nélkül van? Én ezt nem bírnám ki, a legelső köhögésre felugranék, odamennék és lerúgnám a fejét.
2021. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg csapatot csinálnék az egyetemen, mi lennénk a vörös karszalagosok, akik agyonverik a köhögőket, függetlenül attól, hogy fiú vagy lány.
2021. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg a lanyok csinalhatnanak ilyen kommandot ami leszopja a nem kohogoket.
2021. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!